ورود به یک لابی تک‌نفره عمومی در GTA Online

می ‌خواهیم نحوه ورود به یک لابی تک‌نفره عمومی در GTA Online برای PC، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان را توضیح دهیم.

PC :

پی‌سی آسان‌ترین راه را برای خالی کردن لابی دارد. هنگامی که وارد یک لابی عمومی در GTA Online شدید، Ctrl + Alt + Delete را فشار دهید تا Task Manager بیاید.. در صورت لزوم گزینه More Details را بزنید. در میان تب‌ها Performance را انتخاب کنید و سپس در پایین صفحه روی Open Resource Monitor کلیک کنید.

در این صفحه، وارد بخش Network شوید و صبر کنید برنامه‌هایی که در حال مصرف اینترنت هستند ظاهر شوند. روی GTA5.exe کلیک راست کنید و Suspend Process را انتخاب کنید. فعالیت بازی شما در این لحظه کاملا متوقف خواهد شد. بین ۸ الی ۱۰ ثانیه صبر کنید و سپس، با کلیک راست کردن روی GTA5.exe گزینه Resume Process را انتخاب کنید. با این کار در بازی مشاهده خواهید کرد که تمام بازیکنان لابی شما را ترک می‌کنند، که در واقع این شما هستید که از لابی خارج شده‌اید. در جریان باشید که اگر زیادی صبر کنید به کل از لابی کیک خواهید شد و وارد یک لابی پر دیگر می‌شوید.

ایکس باکس وان :

روی ایکس باکس وان هم با پروسه نسبتا ساده‌ای طرف هستید. هنگامی که در یک لابی عمومی قرار دارید، آن دکمه X بزرگ روی وسط کنترلر را فشار دهید. به تب System بروید، وارد Settings شوید و سپس Network Settings را انتخاب کنید. در صفحه پیش رو، گزینه Test NAT Type را انتخاب کنید. با این کار ایکس باکس وان شروع به امتحان کردن NAT Type می‌کند، اما لزوما مجبور نیستید تا انتهای تست صبر کنید. ۱۰-۱۲ ثانیه پس از شروع تست می‌توانید خارج شوید و وقتی که به بازی برمی‌گردید، متوجه خواهید شد که فقط خودتان مانده‌اید.

پلی استیشن 4 :

این پروسه روی پلی استیشن 4 می‌تواند کمی وقت‌گیرتر باشد، هرچند که باز هم نسبتا ساده است. وقتی که وارد بازی شدید، به منوی خانه پلی استیشن برگردید و وارد Settings و سپس Network شوید. وقتی وارد تنظیمات شبکه شدید، Set Up Internet Connection را انتخاب کنید. بسته به این که کنسول به صورت Wi-Fi به اینترنت وصل است یا کابل، یکی از دو گزینه پیش رو را انتخاب کنید. برای مراحل بعدی:

در How do you want to set up the Internet Connection، گزینه Custom را انتخاب کنید.
در IP Address Settings، گزینه Automatic را انتخاب کنید.
در DHCP Host Name، گزینه Do Not Specify را انتخاب کنید.
در DNS Settings، گزینه Automatic را انتخاب کنید.
در MTU Settings، گزینه Manual را انتخاب کنید.
عددی که برای MTU مشاهده می‌کنید ۱۵۰۰ است. آن را به عددی مثل ۸۰۰ یا ۸۵۰ تغییر دهید.
در Proxy Server، گزینه Do Not Use را انتخاب کنید.
به عبارت دیگر، در تنظیمات اینترنت خود فقط تنظیمات MTU را از حالت پیش‌فرض تغییر دهید و سایر گزینه‌ها را در حالت پیش‌فرض خود نگه دارید.

شما عملا اینترنت خود را محدود می‌کنید و بازی بعید است قادر به جوین شدن به یک لابی شلوغ باشد.

ردیاب خودرو لندر LD-57R

ردیاب خودرو

آئودی از ابر کامپیوترها در صنعت خودروسازی استفاده خواهد کرد

 

پاسخ بگذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاربرگ سایت