معرفی Eyewear II عینک هوشمند با طراحی جذاب هواوی

عینک Eyewear II در واقع وسیله‌ای برای جایگزینی ایرباد است که به لطف آن برای برقراری مکالمات تلفنی نیازی نیست چیزی را درون گوش گذاشت.

این عینک در ۱۳ حالت مختلف شامل ۴ فریم و ۹ لنز طبی یا آفتابی طراحی شده تا در واقع انواعی از سلایق و تیپ‌ها را پوشش دهد. نسل دوم Gentle Monster از دو اسپیکر و میکروفن برخوردار بوده تا قابلیت برقراری تماس و پخش موسیقی استریو فراهم باشد. ضمن اینکه بهره‌وری از دستیارهای صوتی نیز با استفاده از همین سیستم امکان‌پذیر خواهد بود.

سیستم جدید پخش صدای این عینک هوشمند تا جای ممکن مانع از پخش صدا به اطراف خواهد شد و به همین ترتیب امنیت مکالمات کاربر حفظ می‌شود. علاوه بر این سیستم دسته‌ها به گونه‌ای طراحی شده که به خوبی روی هر گوشی قرار گرفته و از سر خوردن و ایجاد سروصدای اضافی جلوگیری می‌کند. مثل سال قبل تمام قطعات سخت‌افزاری این گجت مانند پردازنده، باتری و آنتن درون دسته‌های عینک جای‌گذاری شده با این تفاوت که محصول به طور کلی وزن کمتری دارد.

دیگر تغییرهای واضح این عینک، طراحی قاب، فریم و البته محل قرارگیری درگاه شارژ USB-C و نشانگرهای LED هستند. هواوی و Gentle Monster برای ساخت این عینک هوشمند برخلاف برخی رقیبان هیچ دوربینی تعبیه نکرده‌اند که احتمالا به خاطر پیشگیری از جنجال‌های احتمالی بر سر به خطر افتادن حریم خصوصی افراد است.

پاوربانک

لندر

پاسخ بگذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاربرگ سایت