رونمایی اپل از اسپیکر هوشمند هوم‌پاد مینی

یکی از افشاگران شناخته شده با نام کاربری «l0vetodream» در توییتر که تقریبا سابقه درخشانی هم دارد، مدعی شده که اپل هفته آینده از نسخه جدید هوم‌پاد رونمایی نکرده و مدل مینی آنرا معرفی خواهد کرد .از طرف دیگر MacRumors «مارک گورمن»، تحلیلگر بلومبرگ هم مدعی شده که «هوم پاد مینی» به جای هفت توییتر مدل فعلی، از دو توییتر برای کاهش هزینه‌ها استفاده خواهد کرد.


احتمالا اپل به فروش نسخه فعلی هوم پاد در کنار نسخه کوچک‌تر ادامه دهد؛ اما ممکن است در آینده عرضه مدل بزرگ‌تر که گفته می‌شود فروش چندانی تاکنون نداشته را کاهش دهد. گفته می‌شود که قیمت این دستگاه‌ها بزرگ‌ترین مانع فروش آن‌ها بوده است. اپل هرگز میزان فروش هوم پاد را اعلام نکرده است؛ در عوض اسپیکرها را در گروه «پوشیدنی‌ها، لوازم خانگی و لوازم جانبی» قرار داده است.

سرقت اطلاعات کاربران با حمله کلیک دزدی

اپل عرضه «هوم پاد» را از فوریه ۲۰۱۸ (بهمن ۱۳۹۶) با برچسب قیمتی ۳۴۹ دلار آغاز کرد اما قیمت دستگاه را در آوریل ۲۰۱۹ (فروردین ۱۳۹۸) را تا ۲۹۹ دلار کاهش داد. حتی با این وجود هم هوم پاد رقبای ارزان قیمت‌تری مانند نسل چهارم آمازون «اکو» با قیمت ۹۰ دلاری و بلندگوی تازه معرفی شده «گوگل نست» با قیمتی مشابه آمازون اکو را دارد.

حمله هکرها و سرقت ۸.۱ میلیون دلار از پروتکل رمرارز bZx

اپل با افزودن قابلیت‌هایی مانند پشتیبانی از «Handoff» برای استریم موزیک از آیفون به اسپیکر، تشخیص صدای چند کاربر و صدای فراگیر به «هوم پاد»، این دستگاه را کاربردی‌تر کرده است. همچنین پیش‌بینی می‌شود که در به‌روزرسانی نرم‌افزاری بعدی، پشتیبانی از نرم‌افزارهای موسیقی شخص ثالث به هوم پاد اضافه شود. این ویژگی به «اسپاتیفای» و سایر سرویس‌های موسیقی اجازه می‌دهد تا به صورت پیش‌فرض روی اسپیکر تنظیم شوند.

اپل اولین تراشه ۵ نانومتری جهان را معرفی کرد

پاسخ بگذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاربرگ سایت